KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11933326
nr 1193 3326
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Blandteknik, Signerad, 27x35, Dedikation på baksidan
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:14:41
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)